Pozáruční servis

PROVÁDÍME SERVIS

  • a výměnu střešních oken nebo jejich částí
  • a opravy doplňků – venkovní rolety, sítě proti hmyzu a vnitřní zastínění
  • elektrických komponentů
  • světlovodů a světlíků do plochých střech

SERVIS STŘEŠNÍCH OKEN VELUX

Na moderních stavbách se běžně setkáme se střešními okny, jednou z oblíbených značek jsou i střešní okna Velux. Výhodou značkových střešních oken je například dostupnost náhradních dílů a autorizovaný servis oken Velux.

Identifikace okna: všechna střešní okna VELUX vyrobená po roce 1968 mají identifikační štítek, na němž jsou uvedeny přesné informace o okně. Štítek je umístěn v pravém rohu horní části křídla za ventilační klapkou.

identifikační štítek střešního okna Velux

Řádnou údržbou svého okna si zajistíte dlouhá léta bezproblémového používání. Pokud máte okna již několik let, určitě se vyplatí nechat je zkontrolovat odborným servisním pracovníkem. Promazání, kontrola a případná výměna drobných opotřebovaných dílů vám může do budoucna ušetřit mnoho prostředků za náročnější opravy. U starých oken se také často vyplatí doplnit těsnění a případně vyměnit sklo, protože nová skla mají až 3x lepší tepelně-izolační vlastnosti. Nové sklo zamezí rosení a ušetří také nemalé prostředky za vytápění. Střešní okna si zpravidla nekupujete na pár let, proto je potřeba náležitý servis a údržba.

Pravidelná údržba: Pro prodloužení životnosti vašich oken VELUX doporučujeme jejich pravidelnou údržbu. Proto jsme pro vás připravili tři balíčky,  z nichž si můžete vybrat podle vašich potřeb.  Je to základní servis, rozšířený servis nebo servis Premium.

Výměna střešních oken: Získejte vyšší tepelnou pohodu v domě a komfort dřevěného nebo bezúdržbového okna. Nezáleží na tom, jestli máte okna Velux nebo jiné značky, která už nevyhovují funkčností a vzhledem. Stačí nám napsat nebo zavolat a společně vybereme takové okno, které splní vaše představy a potřeby.

Servis a výměna částí střešního okna Velux: Pokud vám stávající střešní okna Velux vyhovují, můžeme nejprve zjistit rozsah jejich poškození a doporučit pouze výměnu nebo servis jeho částí, respektive moderního zasklení pro prodloužení životnosti celého okna.

Začátek zničujících procesů střešního okna a SDK ostění – s těmito závadami vám můžeme pomoci. Napište nám pomocí kontaktního formuláře pod obrázky závad, ozveme se Vám.